Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
komisja
24.08.2006 11:14

Komisja ds. służb specjalnych zawiesza działalność

Prace sejmowej komisji ds. służb specjalnych zostały zawieszone do czasu uzyskania wyjasnień w sprawie oskarżeń Antoniego Macierewicza. Taką decyzję podjął przewodniczący komisji Marek Biernacki z PO.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Tomasz Gzell/PAP)

Cztery dni temu wiceminister obrony narodowej oskarżył byłych ministrów spraw zagranicznych o współpracę z sowieckimi służbami specjalnymi.

Biernacki: To sprawa priorytetowa Wezwany przez komisję Maciereiwcz stwierdzil, że wyjasnienia w tej sprawie złożył już premierowi Kaczynskiemu i uważa sprawę za zamkniętą.

Premier Jarosław Kaczyński po spotkaniu z Macierewiczem powiedział, że rozmowa na temat wypowiedzi ministra w telewizji Trwam, była "męska". Jednocześnie dodał, że była to rozmowa ludzi, którzy bardzo dobrze się znają. Więcej nic na ten temat premier nie chciał powiedzieć.

Marek Biernacki wystąpił do premiera i ministra obrony, by zezwolili Macierewiczowi na udzielenie wyjaśnień komisji. Do czasu nadejścia odpowiedzi, komisja nie będzie pracować:

Marek Biernacki ma nadzieję, że odpowiedź od premiera nadejdzie, bo - jego zdaniem - innej możliwości w demokratycznym państwie nie ma:

*ZOBACZ TAKŻE: *

Tagi: komisja, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz