Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
komorowski
19.03.2010 15:56

Komorowski nie wierzy, że debata coś zmieni

Marszałek Sejmu uważa, że debata z szefem MSZ nie wpłynie znacząco na wynik prawyborów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Jakubowski)

Marszałek SejmuBronisław Komorowskiuważa, że debata zRadosławem Sikorskim- jego rywalem w prezydenckich prawyborach w PO - nie zmieni trendów przed prawyborami.

Komorowski zwrócił uwagę, że w ciągu półtora miesiąca poparcie dla jego ewentualnej kandydatury w wyborach prezydenckich podwoiło się. _ - Oczywiście mam świadomość, że najważniejszym sondażem będzie sam akt głosowania _ - dodał.

Zdaniem Komorowskiego niedzielna debata będzie _ w głównym stopniu adresowana do opinii publicznej, a w mniejszym stopniu do opinii partyjnej _, bo - jak ocenił - _ większość ludzi w PO już podjęła decyzję _.

Według marszałka prawybory w PO są m.in. próbą _ nowatorskiego podejścia do podejmowania decyzji personalnych w partii _.

Pytany jak jako ewentualny kandydat Platformy na prezydenta będzie godził kampanię z obowiązkami marszałka Sejmu powiedział, że dokładnie tak samo jak to organizował marszałekWłodzimierz Cimoszewicz, który w 2005 r. _ na czas bezpośredni, samego finału wyborczego, wziął urlop _.

_ Przyznam, że na wszelki wypadek oszczędzam urlop na taką ewentualną perspektywę _ - zaznaczył. Jednocześnie podkreślił, że znaczna część kampanii wyborczej przypada na okres przerwy wakacyjnej parlamentu.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: komorowski, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz