Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
komorowski
13.11.2009 07:32

Komorowski: Reformy blokuje opinia publiczna

Marszałek Sejmu przyznał, że Lech Kaczyński nie jest jedyną przeszkodą rządu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Marszałek SejmuBronisław Komorowskiprzyznał_ _, że ważne ustawy przygotowane przez rząd są hamowane nie tylko przez prezydentaLecha Kaczyńskiego.

Zdaniem jednego z liderów Platformy Obywatelskiej wiele projektów gabinetuDonalda Tuskaprzepadło, bo albo nie zyskały aprobaty koalicjanta, albo nie podobały się opinii publicznej, czy też były zbyt kosztowne politycznie.

Marszałek zachęca jednak rząd do wyznaczenia na nowo zadań, które trzeba zrealizować do wyborów prezydenckich. - _ Rządzi się nie tylko po to, by dobrze wypadać w sondażach, ale również po to, by zmieniać Polskę na lepsze i brać za to odpowiedzialność _ - powiedział Komorowski _ Dziennikowi Gazecie Prawnej _.

Zaznaczył równocześnie, że w ciągu minionych dwóch lat więcej rzeczy mogło być zrobionych, gdyby był niższy poziom konfliktu między prezydentem a rządem.

Bronisław Komorowski dodał, że w Platformie mimo ostatnich kłopotów nie powstanie ośrodek konkurujący z Tuskiem. _ - W PO jest zbyt wiele ludzi, którzy funkcjonują na tyle długo, żeby dobrze pamiętać smak porażki _ - powiedział gazecie marszałek Sejmu.

Tagi: komorowski, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz