Notowania

po
17.10.2008 06:49

Konstytucyjna pułapka PiS. PO: To hucpa polityczna

Partia Jarosława Kaczyńskiego zebrała obietnice Platformy i umieściła je w swoim projekcie zmiany konstytucji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

PiS chce złapać PO w pułapkę. PartiaJarosława Kaczyńskiegozebrała obietnice Platformy, które padały w ciągu ostatnich tygodni, i umieściła je w swoim projekcie zmiany konstytucji.

_ Polska _ informuje, że chodzi między innymi o otwarcie akt IPN, chemiczną kastrację pedofilów czy też odebranie przywilejów emerytalnych byłym esbekom. Punktów jest sześć, propozycje PiS-u mają być złożone w lasce marszałkowskiej w piątek.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Lekarze: Rządowa reforma oznacza chaos ]( http://news.money.pl/artykul/lekarze;rzadowa;reforma;oznacza;chaos,235,0,372203.html )
* [ Religa: Cała Europa przeciw prywatyzacji ]( http://news.money.pl/artykul/religa;cala;europa;przeciw;prywatyzacji,154,0,375450.html )
* [ ]( http://news.money.pl/artykul/pis;po;chce;prywatyzacji;szpitali;pod;przymusem,197,0,355781.html )
* [ "Odebranie przywilejów to zemsta małych ludzi" ]( http://news.money.pl/artykul/odebranie;przywilejow;to;zemsta;malych;ludzi,183,0,372663.html )
* [ Rząd przyspiesza. Czas na konkrety ]( http://news.money.pl/artykul/rzad;przyspiesza;czas;na;konkrety,173,0,369069.html )
* **[ Szczyt wstydu. Polacy zażenowani "operą mydlaną" ]( http://news.money.pl/artykul/szczyt;wstydu;polacy;zazenowani;opera;mydlana,62,0,376894.html )**
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )

Jak pisze _ Polska _, PO nie zamierza przejmować się projektem PiS.Zbigniew Chlebowskiz PO powiedział dziennikowi, że jest to hucpa polityczna.

Chlebowski podaje przykład, że sprawa pedofilów została już uregulowana przez rząd w kodeksie karnym i nie trzeba zmieniać konstytucji.

Zdaniem PO, PiS zgłasza poprawki, wiedząc, że nie zyska poparcia poza swoim klubem.

Tagi: po, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz