Notowania

paweł kowal
15.06.2009 06:39

Kowal: Przedwczesne wieszczenie końca PiS

Spór jest wpisany w życie partii politycznej. Z każdej odchodzą politycy - mówi poseł PiS.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Leszek Szymański)

_ Spór jest wpisany w życie partii politycznej. Z każdej odchodzą politycy _ - mówi _ Naszemu Dziennikowi _ poseł Prawa i SprawiedliwościPaweł Kowal.

_ - Zamiast się gorszyć, lepiej pracować nad zmniejszaniem jego skutków _ - uważa polityk. Według Pawła Kowala, w Polsce coraz trudniej jest być opozycją. - _ Kilka razy w miesiącu słyszymy o tym, jak komentatorzy wieszczą nasz koniec, tylko że kolejne wybory nie potwierdzają tych diagnoz _ - zauważa poseł PiS.

Paweł Kowal podkreśla, że wybory do Parlamentu Europejskiego pokazały, iż pomimo bardzo wielu trudności Prawo i Sprawiedliwość jako jedyna partia jest w stanie złożyć Polakom alternatywną propozycję kierowania krajem. Dodaje, że dla opozycji najlepszym działaniem jest jednak konsekwencja.

* [ Ziobro: Nie ma konfliktu w PiS ]( http://news.money.pl/artykul/ziobro;nie;ma;rozlamu;w;pis,39,0,459047.html )
* [ Libicki: PiS się rozpadnie, niech Ziobro uważa ]( http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/libicki;pis;sie;rozpadnie;niech;ziobro;uwaza,150,0,459158.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )

_ - Gdybyśmy byli miękką opozycją, być może Polacy naprawdę uznaliby, że po co im taka opozycja, która swoje działanie uzależnia od pochwał rządu czy części mediów _ - mówi poseł PiS w wywiadzie dla _ Naszego Dziennika _.

Tagi: paweł kowal, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz