Notowania

kwaśniewski
09.10.2007 19:37

Kwaśniewski: Biorę leki, nie piję alkoholu

Były prezydent dziwnie zachowywał się na konwencji LiD w Szczecinie. Czy to kolejna alkoholowa niedyspozycja lidera lewicy?

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Andrzej Wiktor)

*Zażywaniem leków, których nie wolno łączyć z alkoholem tłumaczył swoje samopoczucie podczas spotkania wyborczego w SzczecinieAleksander Kwaśniewski. *
"Czy pan źle się czuje, czy znowu się goleń odezwała, bo tak niektórzy mówią dzisiaj" - zapytał byłego prezydenta jeden z dziennikarzy. "Nie rozumiem pańskiego pytania" - odparł Kwaśniewski.

Dziennikarz indagował: "Czy pan coś dzisiaj pił - alkohol?". "A na jakiej..., nie, no wie pan, to jest ... no nie wiem, jak często pan takie pytania zadaje. No, a jaki jest problem? - powiedział Kwaśniewski.

"Prosiłbym was o trochę kultury w zadawaniu pytań. Zażywam leki, to są leki, które być może dają tego typu efekty, że pan może się zastanawiać, czy coś jest tak, czy nie tak. Natomiast są to leki, których nie wolno łączyć z alkoholem, więc nie łączę. A jeżeli pana interesuje moje zdrowie, to tego się nie pyta na antenie. To jest nieładne. Nie życzę nikomu, żeby musiał ze swoimi kłopotami chodzić po rozgłośniach" - powiedział Kwaśniewski.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: kwaśniewski, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap, wybory
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz