Notowania

donald tusk
10.09.2008 08:00

Ławrow dziś w Polsce. Temat nr 1 - Gruzja

Jutro szef MSZ Rosji będzie rozmawiał z Radosławem Sikorskim.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Tomasz Gzell)

Jutro będzie rozmawiał z szefem polskiej dyplomacjiRadosławem Sikorskim. Zostanie także przyjęty przez premieraDonalda Tuska. Nie ma w planach spotkania z prezydentem.

Wizyta Ławrowa była planowana od dawna. Po ogłoszeniu przez stronę polską decyzji w sprawie tarczy antyrakietowej pojawiły się informacje, że szef rosyjskiego MSZ-u do Warszawy nie przyjedzie. Te plotki zostały zdementowane.

Nasz resort spraw zagranicznych informuje, że ministrowie będą rozmawiali o sytuacji wokół konfliktu gruzińsko-rosyjskiego oraz o perspektywie relacji Unia Europejska - Rosja.

Sikorski i Ławrow omówią także zagadnienia dotyczące stosunków dwustronnych, w tym przygotowania do kolejnego posiedzenia Komitetu Strategii Współpracy Polsko-Rosyjskiej. W programie przewidziane jest również spotkanie ministrów z uczestnikami III Polsko-Rosyjskiego Forum Dialogu Obywatelskiego.

* **ZOBACZ TAKŻE: **
* [ Gruzja: Rosjanie już zaczęli się wycofywać? ]( http://news.money.pl/artykul/gruzja;rosjanie;juz;zaczeli;sie;wycofywac,87,0,368983.html )
* [ Ławrow krytykuje Polskę: Zgoda na tarczę to błąd ]( http://news.money.pl/artykul/lawrow;krytykuje;polske;zgoda;na;tarcze;to;blad,7,0,368647.html )
Tagi: donald tusk, wiadomości, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz