Notowania

komisja śledcza
19.11.2008 18:21

Lepper przed komisją śledczą: Polską rządzą służby

Szef Samoobrony uważa, że był inwigilowany.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Supernak)

Andrzej Lepperopuszczając salę posiedzeń komisji śledczej ds. nacisków powiedział, że Polską rządzą służby specjalne. Ponad pięć godzin szef Samoobrony odpowiadał na pytania posłów dotyczące tzw. afery gruntowej.

Lepper powiedział, że był inwigilowany przez służby od początku afery. Uważa, że działania służb miały doprowadzić do kompromitacji jego osoby i usunięcia go z rządu:

Poseł POSebastian Karpiniukkomentując dzisiejsze zeznania powiedział, że w dużej mierze mają potwierdzenie w aktach sprawy. Przyznał się, że ma jednak obawy, bo Lepper nie budzi powszechnej wiarygodności:

Zdaniem Jacka Kurskiego przesłuchanie Leppera nie wniosło nic nowego. Według posła PiS, przesłuchanie było sztucznie przedłużane przez posłów Platformy Obywatelskiej:

Andrzej Lepper ma być dziś jeszcze przesłuchiwany w trybie tajnym. Wnioskował o to Sebastian Karpiniuk, który chce usłyszeć informacje o tym, dlaczegoJanusz Kaczmarekprzed spotkaniem z Ryszardem Krauze udał się do Pałacu Prezydenckiego. Lepper nie chciał mówić o tym publicznie, choć przyznał, że nie są to informacje tajne.

* **ZOBACZ TAKŻE:** 
* [ Lepper też oskarża PiS. O prowokację ]( http://news.money.pl/artykul/lepper;tez;oskarza;pis;o;prowokacje,190,0,386238.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: komisja śledcza, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz