Notowania

lepper
24.04.2006 08:10

Lepper: Ustalmy kto za co odpowiada

PiS powinno zakończyć już rozmowy z poszczególnymi potencjalnymi koalicjantami i zacząć rozmawiać z nimi wszystkimi jednocześnie - uważa lider Samoobrony. Andrzej Lepper chce wspólnych rozmów partii koalicyjnych: "Usiądźmy razem i powiedzmy, co chcemy zrobić, kto odpowiada za co".

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Jacek Turczyk)

*PiS powinno zakończyć już rozmowy z poszczególnymi potencjalnymi koalicjantami i zacząć rozmawiać z nimi wszystkimi jednocześnie - uważa lider Samoobrony Andrzej Lepper. *

"Trzeba usiąść do stołu. Nie może tak być, że PiS po kolei z każdym rozmawia. Oczywiście, na początku jest to dobre, bo trzeba wiedzieć, kto chce wejść do rządu, natomiast dzisiaj już czas, aby przy stole usiadły trzy partie, a nawet cztery partie. Jesteśmy za tym, by cztery były. Usiądźmy razem i powiedzmy, co chcemy zrobić, kto odpowiada za co" - powiedział Lepper w

poniedziałek w radiowych "Sygnałach Dnia".

Dodał, jego zdaniem "wszyscy dojrzeli już do tego, aby tę koalicję stworzyć".

W poniedziałek mają odbyć się kolejne rozmowy PiS z Samoobroną i LPR w sprawie utworzenia koalicji rządowej. Szef klubu parlamentarnego PiS Przemysław Gosiewski powiedział w niedzielę, że liczy na dokończenie rozmów z Samoobroną, LPR i PSL w połowie tego tygodnia.

Również zdaniem Leppera, w tym tygodniu "powinna być" zawarta koalicja.

* [ Lepper: Społeczeństwo ma dosyć kupczenia ]( http://www.money.pl/u/file.php?id=2620 )

Jak powiedział w poniedziałkowej audycji, społeczeństwo ma już dosyć "czekania, przepychanek" i oczekuje stabilnej, większościowej koalicji.

Tagi: lepper, rząd, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz