Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
lepper
04.08.2007 10:41

Lepper w Częstochowie, czy spotka się z Rydzykiem?

Szef Samoobrony ma się spotkać na Jasnej Górze z politykami LPR i ojcem Tadeuszem Rydzykiem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)

Rzecznik Samoobrony Mateusz Piskorski potwierdza - przewodniczący partii będzie w sobotę popołudniu w Częstochowie.

Według "Rzeczypospolitej" Lepper ma na Jasnej Górze, wspólnie z politykami Ligi Polskich Rodzin, spotkać się z o. Tadeuszem Rydzykiem. Piskorski powiedział PAP, że nic nie wie jakoby Lepper miał się spotkać z o. Rydzykiem.

"Wizytę planuje, owszem, ale nic mi nie wiadomo, jakoby miał tam mieć spotkanie z ojcem Rydzykiem" - powiedział Piskorski. Rzecznik Samoobrony nie wykluczył jednak, że może dojśc do spotkania, jeśli w tym samym czasie w Częstochowie będą politycy Ligi. Dodał, że oprócz niego z Lepperem na Jasną Górę jadą Krzysztof Sikora i Genowefa Wiśniowska.

Zapytany przez PAP wiceszef LPR Wojciech Wierzejski nie wykluczył, że w sobotę dojdzie w Częstochowie do spotkania przedstawicieli Ligi z przewodniczącym Samoobrony. Według Wierzejskiego, szef LPR Roman Giertych wrócił już z urlopu.

Lepper w piątek opuścił szpital - gdzie przebywał od kilku dni - aby w niedzielę wziąć udział w posiedzeniu Rady Krajowej Samoobrony, która ma podjąć decyzję w sprawie wycofania z rządu rekomendowanych przez partię ministrów.

Tagi: lepper, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz