Notowania

samoobrona
03.08.2007 14:01

Lepper wychodzi na przepustkę

Andrzej Lepper wyjdzie na przepustkę ze Szpitala Bródnowskiego. Janusz Maksymiuk, który odwiedził lidera Samoobrony w szpitalu, informuje, że w przyszłym tygodniu Lepper będzie musiał wrócić do szpitala na zabieg.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Andrzej Lepper wyjdzie na przepustkę ze Szpitala Bródnowskiego. Janusz Maksymiuk, który odwiedził lidera Samoobrony w szpitalu, informuje, że w przyszłym tygodniu Lepper będzie musiał wrócić do szpitala na zabieg kardiochirurgiczny.

Podczas przepustki Andrzej Lepper weźmie udział w posiedzeniu rady krajowej swojej partii, która być może podejmie decyzję o wycofaniu swoich ministrów z rządu. Będzie to oznaczać zerwanie koalicji przez Samoobronę.

Politycy Samoobrony nie wypowiadają się jednak na temat niedzielnego posiedzenia rady krajowej. Twierdzą, że na spotkaniu zostanie podjęta decyzja "właściwa dla Samoobrony". Po zapowiedzi o możliwości wycofania ministrów Samoobrony z rządu, nie chcą mówić o planach swojej partii.

Maksymiuk pytany, czy w Samoobronie nie dojdzie do rozłamu, odparł: "są takie życzenia tych, którym na tym zależy, ale Samoobrona się nie rozpadnie".

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: samoobrona, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz