Notowania

zbigniew Ćwiąkalski
11.04.2008 14:33

Listkiewicz chce zmian w PZPN

Szef PZPN uważa, że wybory nowych władz powinny nastąpić jak najszybciej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Leszek Szymański)

Michał Listkiewicz uważa, że wybory nowych władz PZPN powinny nastąpić wcześniej niż w listopadzie.

Listkiewicz oraz minister spraw wewnętrznychGrzegorz Schetyna, minister sprawiedliwościZbigniew Ćwiąkalskii minister sportuMirosław Drzewieckiwziął dziś udział w posiedzeniu sejmowej komisji sportu

* **ZOBACZ TAKŻE: **
* **[ Korona Kielce bez sponsora ]( http://news.money.pl/artykul/korona;kielce;bez;sponsora,36,0,332836.html ) **
* [ CBA zatrzymało Dariusza Wdowczyka ]( http://news.money.pl/artykul/cba;zatrzymalo;dariusza;wdowczyka,97,0,331617.html )
* **[ Wdowczyk jutro usłyszy zarzuty ]( http://news.money.pl/artykul/wdowczyk;jutro;uslyszy;zarzuty,183,0,331703.html )**
* [ Kto rządzi w polskiej piłce? ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kto;rzadzi;polska;pilka,186,0,174778.html )

Przewodnicząca KomisjiElżbieta Jakubiakpowiedziała po posiedzeniu, że nie może być mowy o innym rozwiązaniu niż dymisji władz związku po kompromitacji PZPN, związanej z korupcją w polskim futbolu.

Posłanka PiS powiedziała, że minister sportu chciałby nowych wyborów do kierownictwa PZPN. Odbyłyby się one, zgodnie ze statutem w sierpniu. Elżbieta Jakubiak dodała, że oczekuje na decyzję niedzielnego zjazdu PZPN w tej sprawie.

Przewodnicząca komisji dodała, że konieczna jest zmiana przepisów statutu PZPN, dotyczących sposobu wybierania zarządu. Jej zdaniem, tylko w ten sposób możliwe jest przeprowadzenie gruntownej reformy sportu.

Tagi: zbigniew Ćwiąkalski, wiadomości, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz