Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Macierewicz: Konferencja Wałęsy z Kwaśniewskim pochwałą łamania prawa

0
Podziel się:

Szef Kontrwywiadu Wojskowego Antoni Macierewicz ocenia, żekonferencja z udziałem Aleksandra Kwaśniewskiego i Lecha Wałęsy była wielkim frontem antylustracyjnym i pochwałą łamania prawa.

Szef Kontrwywiadu Wojskowego Antoni Macierewicz ocenia, że konferencja z udziałem Aleksandra Kwaśniewskiego i Lecha Wałęsy była wielkim frontem antylustracyjnym i pochwałą łamania prawa.

Macierewicz nie sądzi by tezy wysunięte podczas tej konferencji cieszyły się dużą popularnością.

_ Uczestnicy konferencji "Europejskie Standardy Demokratyczne" w przyjętym posłaniu uznali, że partie rządzące łamią standardy i wyrazili zaniepokojenie z tego powodu. _ Powiedział, że złe wrażenie pogłębiła między innymi kwestia pieniędzy, które fundacja Kwaśniewskiego otrzymała od ukraińskiego oligarchy Wiktora Pińczuka. "Nad tą konferencją ciążyły wschodnie pieniądze." - podkreśla.

Jak zauważył Antoni Macierewicz, w oczy rzucały się twarze Mieczysława Wachowskiego, Marka Ungiera i Marka Siwca. "To jest symbol czasów, które - na szczęście - odeszły w przeszłość". - powiedział szef kontrwywiadu.

Macierewicz uważa, że gdyby wezwania, które padły podczas wczorajszego spotkania, zostały wcielone w życie, oznaczałoby to dla Polski powrót do czasów "Polski korupcyjnej, słabej na arenie międzynarodowej i rozkradanego majątku narodowego"

wiadomości
polityka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)