Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Marcinkiewicz czarnym koniem?

Polityka wymaga gry zespołowej - stwierdza były premier Marcinkiewicz. Tylko tak można zmienić Polskę - dodaje. Decyzja o wystawieniu Marcinkiewicza w wyborach samorządowych po pozbawieniu go funkcji szefa rządu, to zwiększenie szans PiS.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Bartek Chochołowski)

Wybory samorządowe są dla Jarosława Kaczyńskiego bardzo ważne. "Jestem przekonany, że Marcinkiewicz zostanie prezydentem i będzie to z ogromną korzyścią dla miasta Warszawy i dla całej Polski. Kaczyński nie widzi w tym nic dziwnego: Podejmujemy pewne ryzyko - mówi - ale wybranie innych kandydatów będzie gorszym wyjściem, niż możliwość, by szef PiS przejął ster w kraju. Na prezydenta stolicy nie idzie się za karę - twierdzi Donald Tusk.

Kaczyński: Jestem pewien, że Marcinkiewicz zostanie prezydentem Marcinkiewicz stwierdził, że dymisję złoży w poniedziałek. "Między mnie a Kaczyńskich nie da się wbić klina" - mówi były były premier. Według Marcinkiewicza decyzja o kandydowaniu pojawiła się dopiero teraz. Co ciekawe jednak, Przemysław Gosiewski twierdził kilka dni temu, że PiS ma "czarnego konia", który wygra dla PiS wybory samorządowe w Warszawie.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: marcinkiewicz, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz