Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Misiak poprowadzi PO do PE

0
Podziel się

Senator został koordynatorem kampanii do europarlamentu.

Misiak poprowadzi PO do PE
(PAP/Paweł Kula)
bEiSJZIR

Senator POTomasz Misiakzostał koordynatorem kampanii Platformy Obywatelskiej przed wyborami do europarlamentu. Zastąpił Pawła Grasia, który został rzecznikiem rządu.

Misiak powiedział, że do końca tygodnia regiony mają przesłać do centrali wstępne listy kandydatów do europarlamentu. Potwierdził, że jedynką na liście warszawskiej będzie unijna komisarz Danuta Huebner.

Stołeczna Platforma - powiedział Misiak - pracuje jeszcze nad ostateczną wersją swojej listy. 4 kwietnia Rada Krajowa PO zatwierdzi ostateczny kształt list Platformy w całym kraju.

bEiSJZIT

ZOBACZ TAKŻE:

Kampania Platformy, przypomniał Misiak, rozpocznie się 29-30 kwietnia w warszawskim PKiN kongresem Europejskiej Partii Ludowej (EPL), do której należy Platforma. W kongresie ma wziąć udział kilkunastu szefów państw i rządów, a także szef Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso.

bEiSJZIZ

_ - Mamy dużo szczęścia, że ogólnoeuropejska kampania EPL rozpocznie się właśnie w Warszawie. Zabiegaliśmy o to intensywnie, udało się. Chcemy pokazać, że PO jest częścią wielkiego, europejskiego projektu. Europejska Partia Ludowa, do której należymy, to przecież największe ugrupowanie w Parlamencie Europejskim _ - mówił Misiak.

bEiSJZJu
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)