Notowania

porwanie
07.11.2008 16:20

MSZ: Porwany Polak prawdopodobnie żyje

Są nowe dowody, które prawie na sto procent potwierdzają, że porwany w Pakistanie Polak żyje.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/DAWN.NET)

Ministerstwo Spraw Zagranicznych ma nowe dowody, które prawie na sto procent potwierdzają, że porwany w Pakistanie Polak żyje.

Rzecznik resortu Piotr Paszkowski nie chciał wyjawić jakie to dowody. Zapewnił, że zarówno władze polskie, jak i pakistańskie, cały czas prowadzą intensywne działania, mające na celu uwolnienie Polaka.

Pracownik Geofizyki Kraków został uprowadzony 28 września, około 200 km na południowy zachód od stolicy Pakistanu Islamabadu.

Uzbrojeni napastnicy zabili trzech towarzyszących mu Pakistańczyków, a następnie udali się w nieznanym kierunku. W połowie października pojawiło się nagranie wideo, na którym Polak prosi pakistański rząd o spełnienie żądań porywaczy. Domagali się oni uwolnienia więzionych w Pakistanie talibów.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Talibowie przyznali się do porwania Polaka ]( http://news.money.pl/artykul/talibowie;przyznali;sie;do;porwania;polaka,202,0,374218.html )
* [ Polak porwany w Pakistanie ]( http://news.money.pl/artykul/polak;porwany;w;pakistanie,9,0,373257.html )
* [ Pakistan: Armia zabiła ponad 1000 islamistów ]( http://news.money.pl/artykul/pakistan;armia;zabila;ponad;1000;islamistow,159,0,372895.html )
* [ Pakistan: Prezydent i premier byli celem zamachu? ]( http://news.money.pl/artykul/pakistan;prezydent;i;premier;byli;celem;zamachu,191,0,371903.html )
* [ Los porwanego inżyniera wciąż nieznany ]( http://news.money.pl/artykul/los;porwanego;inzyniera;wciaz;nieznany,118,0,373366.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: porwanie, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz