Notowania

prezydent
22.12.2009 14:46

Nałęcz proponuje debatę centrum i lewicy

Zaprasza na nią Jerzego Szmajdzińskiego i Andrzeja Olechowskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

Tomasz Nałęcz, kandydat Partii Demokratycznej i SdPl na prezydenta proponuje debatę w celu wyłonienia jednego kandydata lewicy i centrum.

Ostatecznie wspólny kandydat tych środowisk zostałby wyłoniony w wyniku prawyborów - jak w systemie amerykańskim. Do debaty Tomasz Nałęcz wezwał kandydata SLDJerzego Szmajdzińskiegoi kandydata niezależnego, popieranego przez Stronnictwo Demokratyczne, czyliAndrzeja Olechowskiego.

Posłuchaj Tomasza Nałęcza:

[

Gałązka: Co sie komu śni, czyli przedwyborcze koszmary ]( http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/galazka;co;sie;komu;sni;czyli;przedwyborcze;koszmary,101,0,569701.html )
Profesor Nałęcz zapowiedział, że zwróci się z propozycją debaty bezpośrednio do Andrzeja Olechowskiego i Jerzego Szmajdzińskiego, a nie jedynie za pośrednictwem mediów.

Według profesora Nałęcza trzej kandydaci mogliby rozpocząć debaty w różnych miastach Polski już w ostatniej dekadzie stycznia.

Posłuchaj Tomasza Nałęcza:

Tomasz Nałęcz dodał, że kandydat na prezydenta powinien być jak Jacek Kuroń - przestrzegający zasad, odporny na koniunkturalizm i umiejący rozmawiać z ludźmi.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: prezydent, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz