Notowania

stocznie
03.10.2008 14:11

Napieralski jedzie do Brukseli ratować stocznie

SLD chce wpłynąć na decyzję KE ws. stoczni.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Adam Warżawa)

Sojusz Lewicy Demokratycznej będzie próbował wpłynąć na Komisję Europejską, aby podjęła pozytywną decyzję w sprawie polskich stoczni.

Przewodniczący Sojuszu,Grzegorz Napieralskizapowiedział, że w przyszłym tygodniu uda się do Brukseli, aby poprzez kontakty z lewicowymi politykami wpłynąć w tej sprawie na członków Komisji. Napieralski wyraził zdziwienie faktem, że prezydent i premier nie włączyli się w aktywnie w działania na rzecz ratowania stoczni.

Poseł SLDStanisław Wziątekzarzucił premierowiDonaldowi Tuskowi, że atakuje Sojusz, próbując obarczyć go odpowiedzialnością za sytuację stoczni. Poseł wezwał Platformę Obywatelską, aby starała się przekonać liberalnych członków Komisji Europejskiej do podjęcia korzystnych pozytywnych dla Polski decyzji.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ **Polskie stocznie pójda na dno? ** ]( Polskie%20stocznie%20p%C3%B3jd%C4%85%20na%20dno? )
* [ Bitwa o stocznie. Winne PiS czy PO? ]( http://news.money.pl/artykul/bitwa;o;stocznie;winne;pis;czy;po,139,0,366219.html )
* [ J. Kaczyński: Czuję się jak w kabarecie ]( http://news.money.pl/artykul/j;kaczynski;czuje;sie;jak;w;kabarecie,156,0,365980.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: stocznie, wiadomości, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz