Notowania

PiS
10.06.2009 14:35

Nie dostała sie do PE. Opuszcza PiS

Mirosława Masłowska złożyła na ręce Jarosława Kaczyńskiego pisemną rezygnację.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Bartłomiej Zborowski)

Posłanka na Sejm i kandydatka z listy PiS w wyborach do europarlamentu niespodziewanie złożyła pisemną rezygnację z członkostwa w partiiJarosława Kaczyńskiego.

Swojego zaskoczenia nie kryje szef PiS w Szczecinie,Leszek Dobrzyński. Nie chce on jednak wiązać tej sprawy z nagłośnionym ostatnio przez media wewnętrznym konflikcie w ugrupowaniu, który dotyczył prowadzenia kampanii do Parlamentu Europejskiego.

Niektórzy kandydaci do europarlamentu z ramienia PiS - między innymiJolanta Szczypińska- mówili o nieeleganckim zachowaniu ludzi ze sztabu wyborczego partii. Mieli oni jakoby zakazywać konferencji prasowych tym, których poparcie zagrażało _ jedynkom _ na listach PiS.

Leszek Dobrzyński powiedział jednak, że w Szczecinie nic takiego nie miało miejsca i nie ingerowano w kampanię wyborczą żadnego kandydata.

Mirosława Masłowskastartowała z piątego miejsca, na miejscu pierwszym był mało znany w Szczecinie Marek Gróbarczyk, którego poparł Jarosław Kaczyński. Posłanka nie chciała komentować swojej decyzji o odejściu z PiS.

W okręgu wyborczym zachodniopomorsko - lubuskim eurodeputowanym z listy PiS został Marek Gróbarczyk.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: PiS, eurowybory, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz