Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Obrona Kownackiego. "Zarzuty są bardzo miałkie"

0
Podziel się

Chodzi o rzekomy związek ministra z przeciekiem tajnego raportu.

Obrona Kownackiego. "Zarzuty są bardzo miałkie"
(PAP/Paweł Kula)
bEjaxeGd

PrezydentLech Kaczyńskiuznał zarzuty pod adresem szefa swej Kancelarii, Piotra Kownackiego, za wyraźny zabieg przedwyborczy.

W wywiadzie dla _ Sygnałów Dnia _ w Programie Pierwszym Polskiego Radia prezydent powiedział, że zarzuty, jakoby Kownacki przekazał dziennikarzom tajny raport Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego o tak zwanym incydencie gruzińskim, są bardzo miałkie.

POSŁUCHAJ PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO:


bEjaxeGf

Podobnie prezydent ocenił twierdzenia o domniemanych nieprawidłowościach, jakich Kownacki miał się dopuścić w Banku Ochrony Środowiska.

Odpowiadając na pytanie o apel Platformy Obywatelskiej o odniesienie się do zarzutów pod adresem Kownackiego, prezydent powiedział, że nie prosił o komentarz do zarzutów wobec ministra sprawiedliwości Andrzeja Czumy.

_ - Prosiłbym, żeby stosować te same standardy _ - dodał prezydent zauważając, że w Polsce rządowi wolno więcej niż prezydentowi czy opozycji.

bEjaxeGl

Lech Kaczyński dodał, że raport Biura Bezpieczeństwa Narodowego, obarczający ministerstwo spraw zagranicznychspraw zagranicznych odpowiedzialnością za śmierć polskiego inżyniera w Pakistanie, powinien się ukazać, ale nie na kilka dni przed wyborami do Parlamentu Europejskiego.* * *****CZY ZARZUTY WOBEC MINISTRA KOWNACKIEGO TO ATAK WYBORCZY? PODYSKUTUJ O TYM NA FORUM *****

bEjaxeGG
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)