Notowania

lekarza
19.06.2007 15:02

"Okrągły stół" rozwiąże problemy służby zdrowia?

Klub SLD chce by o sytuacji w służbie zdrowia przy okrągłym stole porozmawiali: prezydent, premier, przedstawiciele wszystkich klubów parlamentarnych oraz lekarzy i pielęgniarek.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Tomasz Gzell)

*Klub SLD chce by o sytuacji w służbie zdrowia przy okrągłym stole porozmawiali: prezydent, premier, przedstawiciele wszystkich klubów parlamentarnych oraz lekarzy i pielęgniarek. *
Szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej Wojciech Olejniczak i wiceszefowa klubu SLD Izabela Jaruga-Nowacka zaproponowali powołanie "okrągłego stołu" w czasie spotkania z delegacją protestujących w Warszawie pielęgniarek i położnych.

"Wspólnie usiądźmy, podejmijmy zobowiązania, że chcemy naprawić polską służbę zdrowia i konsekwentnie to realizujmy" - powiedziała Jaruga-Nowacka. Jej zdaniem, odpowiedzialność za to powinny wziąć na siebie zarówno obecnie rządzący, jak i opozycja.

Wiceszefowa klubu SLD podkreśliła, że problemów polskiej służby zdrowia nie można upolityczniać. "Choroby dotykają nas wszystkich, dlatego w interesie wszystkich Polaków jest odpartyjnienie tego problemu" - podkreśliła posłanka lewicy.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: lekarza, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz