Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Okrągły stół w sprawie polskiej piłki

0
Podziel się

Przedstawiciele organizacji, władz, sponsorów, mediów i kibiców rozmawiają o korupcji.

Okrągły stół w sprawie polskiej piłki
(PAP/Leszek Szymański)
bEhWWUXV

W warszawskim liceum imienia Stefana Batorego rozpoczęła się debata o stanie piłki nożnej w naszym kraju. Przy Okrągłym Stole zgromadzili się przedstawiciele instytucji, organizacji, władz, sponsorów, mediów i kibiców.

Mają oni zdiagnozować największe problemy naszego futbolu i wypracować konstruktywne rozwiązania, które wyprowadzą tę dyscyplinę z kryzysu.

ZOBACZ TAKŻE: Korupcja w piłce nożnej - kolejne zatrzymanie
W spotkaniu biorą udział między innymi minister sportu Adam Giersz, prezes PZPN Grzegorz Lato (na zdjęciu) i prezes Ekstraklasy S.A. Andrzej Rusko. Debatę główną poprowadzi były prezes Trybunału Konstytucyjnego Jerzy Stępień. Gospodarzem Okrągłego Stołu jest Canal Plus Cyfrowy.

bEhWWUXX

Przewidziano osiem paneli, w których wezmą udział uczestnicy Okrągłego Stołu i eksperci oraz inni przedstawiciele środowiska sportowego. Zakres tematów to między innymi Euro 2012, szkolenie zawodników w Polsce, sędziowanie i bezpieczeństwo na stadionach.

Moderatorami dyskusji panelowych będą głównie dziennikarze związani z tą dyscypliną sportu, bądź jej sympatycy. Jest wśród nich dziennikarz Polskiego Radia - Tomasz Zimoch, który relacjonuje na antenie spotkania reprezentacji narodowej oraz Ekstraklasy.

bEhWWUYy
KOMENTARZE
(0)