Notowania

józef oleksy
26.03.2007 18:10

Oleksy wyjeżdża z Polski

Były premier zapowiedział, że nie skorzysta z zaproszenia wstąpienia do Samoobrony. W najbliższym czasie zamierza wyjechać z kraju.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

*"Zapisanie się do jakiejkolwiek partii politycznej nie wchodzi w tej chwili w grę" - zapowiedział Józef Oleksy, komentując wypowiedź wiceszefa Samoobrony Janusza Maksymiuka, który widziałby możliwość współpracy Oleksego z jego partią. *

"To nie jest żadna propozycja, tylko indywidualna wypowiedź, ale jest mi miło, że polityk Samoobrony docenił mój dorobek i doświadczenie, w przeciwieństwie do kolegów_ " _ - podkreślił Józef Oleksy. Były premier dodał, że zastanawia się nad taką formułą swojej działalności, która zapewni mu niezależność, z pożytkiem dla kraju.

| REKLAMA | [ ( http://i.wp.pl/a/i/default/nav/dol.gif ) ] Czytaj dalej(http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8788881&rfbawp=1174924204.651#czytajdalej) |
| --- | --- |

W tej chwili Oleksy zamierza wyjechać z kraju. Poinformował, że ma kilka zagranicznych zaproszeń, z których chce skorzystać. Polityk powiedział, że odchodzi z SLD. _ " _Nie zmogło mnie wiele burz i nawałnic, zmogli mnie koledzy" - dodał.

Oleksy został w niedzielę zawieszony w prawach członka SLD, a do sądu partyjnego trafił już wniosek o wykluczenie go z Sojuszu.

Te decyzje są następstwem ujawnienia w ubiegłym tygodniu przez media treści nagrania rozmowy Oleksego z biznesmenem Aleksandrem Gudzowatym, podczas której były premier krytycznie wypowiadał się o liderach lewicy.

Tagi: józef oleksy, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz