Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Opozycja rozczarowana: "Komorowski chwalipięta"

0
Podziel się:

Według Aleksandra Szczygły debata nie była wciągająca.

Opozycja rozczarowana: "Komorowski chwalipięta"
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Politycy opozycji są rozczarowaniprawyborczą debatą w PO. Ich zdaniem dyskusjaRadosława SikorskiegozBronisławem Komorowskimnie była wciągająca.

Szef Biura Bezpieczeństwa NarodowegoAleksander Szczygłouważa, że prawyborcza debata PO między Radosławem Sikorskim i Bronisławem Komorowskim nie wniosła niczego nowego do wiedzy na ich temat.

W ocenie Aleksandra Szczygły dyskusja nie była wciągająca. Nie dowiedzieliśmy się też niczego nowego o poglądach polityków konkurujących o nominację PO w walce o Pałac Prezydencki.

POSŁUCHAJ ALEKSANDRA SZCZYGŁY:

Spotkaniem Komorowski - Sikorski nie jest też zachwyconyJerzy Szmajdzińskiz SLD. Kandydat Lewicy w wyborach prezydenckich powiedział, że nie była to debata, a zwykłe spotkanie polityczne.

_ - Pytania z kartki, grzeczne odpowiedzi, nic więcej _ - ocenił Jerzy Szmajdziński, który obu uczestnikom spotkania zarzucił przypisywanie sobie nie swoich zasług.

POSŁUCHAJ KANDYDATA SLD:


Przedwyborcza debata kandydatów PO do fotela prezydenta ma wyłonić zwycięzcę, który wystartuje w wyścigu do Pałacu Prezydenckiego. Onaj politycy Platformy odpowiadali na 7 pytań głównych - od polityki zagranicznej po sprawy krajowe. Pytania nadsyłano do władz PO drogą mailową. Zwycięzcę dzisiejszej debaty poznamy za tydzień.

ZOBACZ TAKŻE:

wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)