Notowania

gaz
26.02.2010 09:23

Pawlak: Polska blokuje umowę gazową z Rosją

Szef PSL nie rozumie gorącej atmosfery wokół umowy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego, który był gościem _ Salonu Politycznego Trójki, _nie chciał ujawnić o kogo chodzi. Zastrzegł jedynie, że nie jest to premier Donald Tusk.

Pawlak wyraził jednocześnie zdziwienie, że media i wielu polityków _ podgrzewają _ atmosferę wokół umowy gazowej.

POSŁUCHAJ WICEPREMIERA PAWLAKA:


Wicepremier dodał, że podstawowe warunki umowy z Rosjanami są wszystkim znane. Jak powiedział, _ wystarczy wpisać zapytanie do przeglądarki internetowej i można się dowiedzieć, że Polska negocjuje dostawę 10 miliardów metrów sześciennych gazu, że umowa będzie dłuższa a gaz będzie tańszy o 10 procent niż ten dostarczany na przykład Niemcom _.

POSŁUCHAJ WICEPREMIERA PAWLAKA:

Minister gospodarki dodał, że jego zdaniem umowę gazową z Rosją można było podpisać znacznie wcześniej.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ PGNiG w styczniu sprzedała rekordowo dużo **gazu** ]( http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/pgnig;w;styczniu;sprzedala;rekordowo;duzo;gazu,68,0,589380.html )
* [ PGNiG chce podwyżki cen **gazu** ]( http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/pgnig;chce;podwyzki;cen;gazu,51,0,589363.html )
* [ Rosjanie dali nam upust na **gaz**, ale czy go wykorzystamy? ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rosjanie;dali;nam;upust;na;gaz;ale;czy;go;wykorzystamy,98,0,588386.html )
Tagi: gaz, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz