Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PiS nie boi się sojuszu Samoobrony z LPR

0
Podziel się

"PiS "bez niepokoju" przyjął informację o zaplanowanym na poniedziałek spotkaniu prezydiów Samoobrony i LPR" - powiedział szef klubu PiS Marek Kuchciński.

PiS nie boi się sojuszu Samoobrony z LPR
(PAP/ Tomasz Gzell)
bDzqulRx

*PiS "bez niepokoju" przyjął informację o zaplanowanym na poniedziałek spotkaniu prezydiów Samoobrony i LPR- powiedział w rozmowie z PAP szef klubu PiS Marek Kuchciński. Według niego, spotkanie to nie zagraża koalicji. *

Kuchciński ocenił też, że w tej chwili nie jest potrzebne spotkanie przedstawicieli trzech koalicyjnych partii.

"Odbieramy to jako standartowe spotkanie naszych koalicjantów" - w ten sposób planowane na poniedziałek spotkanie skomentował Kuchciński. Dodał, że obie partie "nie raz" spotykały się w ramach koalicji. "Przyjmujemy to bez niepokoju" - podkreślił szef klubu PiS.

bDzqulRz

_ Do spotkania prezydiów LPR i Samoobrony dojść ma w poniedziałek. _Kuchciński ocenił też, że "na razie nie ma potrzeby" spotkania przedstawicieli trzech klubów partii koalicyjnych. Jednak, jak powiedział, "jeśli będzie taka potrzeba", dojdzie do spotkania.

Szef klubu PiS zapewnił, że przedstawiciele tej partii nie prowadzą indywidualnych rozmów z posłami Samoobrony na temat ich przejścia do PiS. "Dementuję informacje dotyczące indywidualnych rozmów z posłami" - powiedział.

Kuchciński podkreślił, że PiS publicznie zachęca wszystkich posłów Samoobrony do pozostania w koalicji.

bDzqulSa
wiadomości
pap
KOMENTARZE
(0)