Notowania

porozumienie
30.03.2010 08:24

PiS oferuje współpracę Platformie

Lewicy i PSL również. Plan zaprezentować ma dziś Grażyna Gęsicka.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Jarosław Kruk/GFDL/Wikipedia)

Lewicy i PSL również. Plan parlamentarnego porozumienia zaprezentować ma dziśGrażyna Gęsicka.

Informacje potwierdza rzecznik klubu PiSMariusz Błaszczak, który informuje, że szefowa klubu parlamentarnego największej partii opozycyjnej ma przedstawić dziś_ projekt współpracy wszystkich sił politycznych reprezentowanych w parlamencie wokół spraw najważniejszych dla przyszłości kraju _.

Błaszczak dopytywany, czego miałaby dotyczyć ta współpraca, odparł: _ współpracy w parlamencie przy konkretnych projektach, które przedstawi PiS _. Nie doprecyzował jednak, o jakie projekty chodzi. Sama Gęsicka proponuje poważną _ debatę konstytucyjną _.

Posłuchaj szefowej Klubu Parlamentarnego PiS:

_ - Chcemy skończyć z teatralizacją polityki, do tej pory mieliśmy do czynienia z nieustającym spektaklem budowanym, naszym zdaniem, z rozmysłem przez propagandzistów rząduDonalda Tuska _- powiedział Błaszczak, odnosząc się do prawyborów prezydenckich w Platformie Obywatelskiej.

Jego zdaniem, debata polityczna powinna koncentrować się na sprawach najważniejszych, co umożliwić ma - według Błaszczaka - wtorkowa propozycja Gęsickiej.

    * _ [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ ) _
    * _ [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ ) _
Tagi: porozumienie, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz