Notowania

rząd
13.11.2009 13:40

PiS pokaże film w 2. rocznicę rządu Tuska

Dziś partia uruchomiła stronę internetową z kreskówkami wyśmiewającymi polityków PO.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

W poniedziałek - w drugą rocznicę powołania rząduDonalda Tuska- PiS zaprezentuje film podsumowujący działania obecnej ekipy rządzącej - zapowiada rzecznik klubu PiSMariusz Błaszczak.

Podsumowania dokona - jak mówi Błaszczak - kilku posłów PiS. _ - Podsumujemy nie tyle dokonania - bo tych nie ma - ale działania tego fatalnego rządu - mówi _rzecznik klubu PiS.

W piątek przed południem PiS uruchomił _ rocznicową _ stronę _ POśmiejmy się _. Na stronie umieszczone są wszystkie dotychczas przygotowane przez partię kreskówki, których bohaterami są politycy PO.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Spot PiS na rocznicę rządu: Tusk, Titanic i Arab z bronią ]( http://news.money.pl/artykul/spot;pis;na;rocznice;rzadu;tusk;titanic;i;arab;z;bronia,123,0,555387.html )

W serwisie pojawia się także jeden nowy filmik. Pokazuje jak prezydent USA Barack Obama dzwoni do śpiącego Donalda Tuska. Tymczasem mimo sygnału telefonu, znajdującego się przy łóżku, premier śni o tym jak gra w piłkę nożną, przy tym intensywnie chrapie.

Na stronie znajduje się także quiz składający się z dwudziestu pytań. Wśród nich takie jak:

* _ kto był przewodniczącym klubu parlamentarnego PO? _ i trzy odpowiedzi do wyboru: _ Miro, Zbycho i Rycho _,
* _ co najbardziej lubi robić Donald Tusk? _ (odpowiedzi: _ grać w piłkę _, _ palić trawkę _, _ nic nie robić _),
* _ gdzie PO pisze swoje ustawy? _ (do wyboru; _ na cmentarzu i CPN-ie _, _ W Sejmie _, _ nie pisze ustaw _).

Po rozwiązaniu testu pojawia się liczba poprawnych odpowiedzi z komentarzem: _ To i tak więcej niż Donald Tusk spełnił obietnic _.

W poniedziałek nie będzie pre-rządu

W poniedziałek nie zostanie natomiast przedstawiony Zespół Pracy Państwowej PiS. Prezes PiSJarosław Kaczyńskimówił pod koniec października, że celem Zespołu jest m.in. przygotowywanie partii do objęcia władzy, w tym także praca _ nad potrzebnymi projektami ustaw, żeby szuflady były pełne _. Zespół miał być podzielony na siedem sekcji, które miały liczyć od kilkunastu do nawet trzydziestu osób.

Tagi: rząd, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz