Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PiS pośle Stasiaka do boju z Gronkiewicz-Waltz?

0
Podziel się

Decyzja o tym kto powalczy o prezydenturę Warszawy jeszcze nie zapadła.

PiS pośle Stasiaka do boju z Gronkiewicz-Waltz?
(prezydent.pl/GFDL)
bDJMtCJh

Decyzja o tym kto będzie reprezentował PiS w wyborach samorządowych w Warszawie jeszcze nie zapadła ale bardzo prawdopodobne, że kandydatem na prezydenta stolicy będzieWładysław Stasiak.

Nieoficjalne ustalenia dziennika _ Polska _ w tej sprawie potwierdza częściowo rzecznik Klubu Parlamentarnego PiSMariusz Błaszczak, którego nazwisko też jest na liście potencjalnych kandydatów do fotela prezydenta Warszawy.

POSŁUCHAJ RZECZNIKA KLUBU PiS:


bDJMtCJj

Na razie PiS zasięga ekspertów i prowadzi wewnątrzpartyjne konsultacje. - _ Wiadomo, że będzie to osoba, która ma doświadczenie administracyjne i samorządowe, zna Warszawę i może przedstawić atrakcyjny program dla mieszkańców stolicy _- mówi poseł Błaszczak.

Według Błaszczaka Stasiak nie tylko mieści się w podstawowej definicji ale także ma szansę wygrać pojedynek z obecną prezydent Warszawy - a to główne zadanie kandydata PiS:

POSŁUCHAJ RZECZNIKA KLUBU PiS:


bDJMtCJp

Decyzja o tym kto będzie kandydatem PiS na prezydenta Warszawy zapadnie najpóźniej wiosną. Do tej pory oprócz nazwiska Stasiaka wymieniano także Pawła Poncyljusza,Elżbietę Jakubiak, Mariusza Błaszczaka a takżeJoannę Kluzik-Rostkowską.

Stasiak był już u bokuLecha Kaczyńskiegowiceprezydentem Warszawy, a także między innymi ministrem spraw wewnętrznych i szefem BBN. Obecnie jest szefem kancelarii prezydenta.

bDJMtCJK
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)