Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PiS: Tusk nie dba o polskich pracowników Opla

0
Podziel się:

Zdaniem PiS rząd zajmuje się operacjami propagandowymi.

PiS: Tusk nie dba o polskich pracowników Opla
(PAP/Barbara Ostrowska)
bEsmyLHF

Jarosław Kaczyńskizarzucił premierowiDonaldowi Tuskowi, że nie dba o interesy pracowników zatrudnionych w polskich fabrykach Opla.

Prezes PiS uważa, że rząd zajmuje się _ operacjami propagandowymi _ zamiast ważnymi sprawami.

Prawo i Sprawiedliwość podkreśla, że gabinet Tuska wykazuje _ nieśmiałość _ jeśli idzie o przeciwstawienie się na arenie międzynarodowej interesom silniejszych. Kaczyński podkreślił, że taka polityka doprowadziła do sytuacji, w której jesteśmy państwem traktowanym w Unii Europejskiej na gorszych zasadach. Jako argument były premier podał fakt, iż niemieckie i belgijskie władze będą dofinansowywać swój przemysł samochodowy. Jarosław Kaczyński dodał, że podobnie powinien zachować się polski rząd w stosunku do stoczni.

bEsmyLHH

Jacek Kurskizarzucił rządowi, że stara się umknąć przed trudnymi decyzjami, by nie stracić poparcia przed wyborami. Poseł PiS zaapelował do premiera, by nie zastępował faktycznego rządzenia zagrywkami propagandowymi. Przestrzegł jednocześnie przed odkładaniem trudnych decyzji. W opinii Kurskiego, problemy te i tak w przyszłości będą musiały być rozwiązane.

bEsmyLIi
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)