Notowania

warszawa
18.12.2008 06:21

PiS w Warszawie postawi na Poncyljusza?

Poseł PiS może być jedynym mężczyzną w wyścigu o fotel prezydenta stolicy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Leszek Szymański)

>Paweł Poncyljuszmoże zostać kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na prezydenta stolicy.

Według dziennika _ Polska _, szanse Poncyljusza do uzyskania nominacji wzrosły, gdyJarosław Kaczyńskidocenił jego wyjście z komisji _ Przyjazne Państwo _Janusza Palikota. Poseł PiS zaprotestował w ten sposób przeciw złośliwym wypowiedziom Palikota pod adresem prezydenta Kaczyńskiego. Zrobił to, mimo że na udziale w komisji bardzo mu zależało.

Główna rywalka posła do nominacji PiS w wyborach na prezydenta stolicy toElżbieta Jakubiakzwiązana z Pałacem Prezydenckim. Gazeta pisze, że w odróżnieniu od niej Poncyliusz nie tworzy i nie należy do żadnej z koterii w swojej partii.

Kolejnym argumentem przemawiającym za wystawieniem posła w wyborach w 2010 roku jest to, że będzie najpewniej walczył o stanowisko prezydenta stolicy z kobietami. ObokHanny Gronkiewicz- Waltz, o fotel prezydenta Warszawy może ubiegać się kandydatka SLD,Katarzyna Piekarska.

* **ZOBACZ TAKŻE:** 
* [ Sondaż: Polacy kochają prezydentów ]( http://news.money.pl/artykul/sondaz;polacy;kochaja;prezydentow,158,0,385182.html )
* [ Zmiany w administracji do porawki ]( http://news.money.pl/artykul/zmiany;w;administracji;do;porawki,228,0,409316.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: warszawa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz