Notowania

katastrofa w smoleńsku
12.04.2010 13:26

PiS żegna swoich posłów i senatorów

Parlamentarzyści zbiorą się na specjalnej mszy, organizują też pomoc dla rodzin ofiar.

Podziel się
Dodaj komentarz
(OspreyPL/public domain)

Posłowie i senatorowie PiS we wtorek o godz. 18 zbiorą się na mszy świętej w intencji zmarłych w katastrofie prezydenckiego samolotu. Parlamentarzyści organizują też pomoc dla rodzin ofiar.

_ - We wtorek o godz. 18 organizujemy klubową mszę świętą w kościele św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży _ - poinformował rzecznik klubu PiSMariusz Błaszczak(na zdjęciu).

Dodał, że w poniedziałek o godz. 19 w kościele św. Krzyża w Warszawie odbędzie się msza w intencji szefowej klubu PiSGrażyny Gęsickiej.

Czytaj wszystko o katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.
Według Błaszczaka obecnie PiS koncentruje się na pomocy rodzinom posłów i senatorów z klubu Prawa i Sprawiedliwości, którzy zginęli w sobotniej katastrofie. _ - Wspieramy rodziny zmarłych w każdy możliwy sposób. Teraz jest szczególnie trudny czas dla nich. Z każdą rodziną mamy kontakt i pytamy co jest potrzebne _ - powiedział.

Pomoc finansowa ma pochodzić m.in. z partyjnego funduszu, na który wpływają składki członkowskie.

W sobotę zginęli w katastrofie samolotowej pod Smoleńskiem prezydentLech Kaczyńskii jego małżonka Maria. Śmierć poniosły w niej także 94 inne ważne dla Polski osoby, w tym 18 parlamentarzystów. PiS reprezentowali: szefowa klubu Grażyna Gęsicka, wicemarszałek SejmuKrzysztof Putra, wiceszefowie partii:Przemysław GosiewskiiAleksandra Natalli-Świat, posełZbigniew Wassermann, senatorowieStanisław Zając,Janina Fetlińska.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Najważniejsze decyzje w rękach Komorowskiego ]( http://www.money.pl/gospodarka/inflacjabezrobocie/wiadomosci/artykul/najwazniejsze;decyzje;w;rekach;komorowskiego,148,0,608148.html )
* [ 80 osób leci do Moskwy indentyfikować bliskich ]( http://news.money.pl/artykul/80;osob;leci;do;moskwy;indentyfikowac;bliskich,225,0,608737.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: katastrofa w smoleńsku, posłowie, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz