Notowania

piskorski
31.08.2007 22:40

Piskorski: Nie bądźmy przekonani do wersji prokuratury

Nie bądźmy do końca przekonani tym, co przedstawiła prokuratura - mówi rzecznik Samoobrony poseł Mateusz Piskorski, komentując konferencję prasową w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Nie bądźmy do końca przekonani tym, co przedstawiła prokuratura - mówi rzecznik Samoobrony poseł Mateusz Piskorski, komentując konferencję prasową w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. *

Według Piskorskiego zadaniem prokuratury "było uwiarygodnienie się w tej sprawie i dlatego zręcznie zaprezentowała na konferencji takie a nie inne materiały".

"O tym czy są one prawdziwe zdecyduje sąd. Chcę zwrócić uwagę, że cały czas jest mowa o spotkaniu w Ministerstwie Sprawiedliwości, gdzie minister Janusz Kaczmarek miał uzyskać wiedzę o prowokacji CBA. Jeśli tak było, to źródło przecieku jest jednak w Ministerstwie Sprawiedliwości, bo jakim prawem przekazano te informację ministrowi spraw wewnętrznych i administracji" - powiedział PAP Piskorski.

PAP próbowała uzyskać komentarz od Andrzeja Leppera, ale lider Samoobrony nie odbiera telefonu. Poseł Piskorski w rozmowie z PAP nie wykluczył, że w sobotę Andrzej Lepper wypowie się na temat ustaleń prokuratury na konferencji prasowej.

Tagi: piskorski, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz