Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Piskorski: Nie bądźmy przekonani do wersji prokuratury

0
Podziel się:

Nie bądźmy do końca przekonani tym, co przedstawiła prokuratura - mówi rzecznik Samoobrony poseł Mateusz Piskorski, komentując konferencję prasową w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie.

Piskorski: Nie bądźmy przekonani do wersji prokuratury

*Nie bądźmy do końca przekonani tym, co przedstawiła prokuratura - mówi rzecznik Samoobrony poseł Mateusz Piskorski, komentując konferencję prasową w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. *

Według Piskorskiego zadaniem prokuratury "było uwiarygodnienie się w tej sprawie i dlatego zręcznie zaprezentowała na konferencji takie a nie inne materiały".

"O tym czy są one prawdziwe zdecyduje sąd. Chcę zwrócić uwagę, że cały czas jest mowa o spotkaniu w Ministerstwie Sprawiedliwości, gdzie minister Janusz Kaczmarek miał uzyskać wiedzę o prowokacji CBA. Jeśli tak było, to źródło przecieku jest jednak w Ministerstwie Sprawiedliwości, bo jakim prawem przekazano te informację ministrowi spraw wewnętrznych i administracji" - powiedział PAP Piskorski.

PAP próbowała uzyskać komentarz od Andrzeja Leppera, ale lider Samoobrony nie odbiera telefonu. Poseł Piskorski w rozmowie z PAP nie wykluczył, że w sobotę Andrzej Lepper wypowie się na temat ustaleń prokuratury na konferencji prasowej.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)