Notowania

po
04.09.2006 08:06

PO straszy Kaczyńskim

W pierwszej odsłonie samorządowej kampanii wyborczej PO uderzyła w najczulszy punkt PiS: premiera Jarosława Kaczyńskiego. Lider PiS krzyczy w spocie wyborczym tak głośno, że budzi dziecko.

Podziel się
Dodaj komentarz

PO w pierwszej odsłonie samorządowej kampanii wyborczej skorzystała z pomysłu sztabowców George'a Busha. W spocie reklamowym uderzyła w najczulszy punkt PiS: premiera Jarosława Kaczyńskiego. Lider PiS krzyczy w nim tak głośno, że budzi dziecko - pisze "Dziennik".

"Dziennik" dodaje, że w amerykańskiej wersji autorzy kampanii Busha w podobny sposób ukazali jego kontrkandydata Howarda Deana.

PiS twierdzi jednak, że nie obawia się nowej kampanii Platformy. Europoseł Michał Kamiński podkreśla, że po roku bycia w opozycji PO stać jedynie na zerżnięcie spotu Busha.

"Platforma ma za mało szarych komórek, żeby wymyślić coś samemu. Więc się cieszę" - mówi Kamiński. Europoseł dodaje, że ta reklamówka pokazuje jedynie, iż PO nie ma nic do powiedzenia.

Natomiast "Gazeta Wyborcza" przypomina, że dwa miesiące temu PiS dokładnie skopiował reklamówkę Ronalda Reagana z 1984 roku.

Tagi: po, pis, kaczyński, wybory, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz