Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
policja
25.01.2008 17:04

Policja: Nie ma nowej specgrupy ws. Papały

Policja i prokuratura zaprzeczają doniesieniom "Dziennika" o powołaniu specjalnej, nowej grupy ws. śmierci gen. Papały.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ CAF)

"Nie powołano nowej grupy do wyjaśnienia sprawy śmierci generała Marka Papały. Do dotychczasowego zespołu dołączą eksperci z zakresu analizy kryminalnej" - powiedział rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski.

"Zależy nam na całkowitym wyjaśnieniu tej sprawy. Dlatego cały dotychczas zebrany materiał dowodowy zostanie ponownie przeanalizowany. A do pracy nad tym włączą się eksperci z zakresu analizy kryminalnej" - powiedział Sokołowski.

Jak dodał, być może rzuci to nowe światło na sprawę i pojawią się nowe wątki. "Nowoczesna technika, wiedza umożliwia nam rozwiązywanie spraw sprzed wielu lat" - zaznaczył rzecznik. Podkreślił, że być może dzięki niej uda się też rozwikłać zagadkę śmierci Papały.

"Nie ma żadnej nowej specgrupy w prokuraturze" - zapewnia także prok. Ewa Piotrowska, rzeczniczka Prokuratora Generalnego.

Prokurator Piotrowska podkreśliła, że śledztwo w sprawie śmierci Papały prowadzą doświadczeni prokuratorzy z Biura do Spraw Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Krajowej w Warszawie, a skład zespołu zajmującego się sprawą został ostatnio wzmocniony o kolejnego prokuratora.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: policja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz