Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Premier nie boi się komisji hazardowej

0
Podziel się

Graś: Donald Tusk specjalnie nie przygotowuje się do przesłuchania przed komisją.

Premier nie boi się komisji hazardowej
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEhMoPHF

_ -Donald Tusknie przygotowuje się w specjalny sposób do przesłuchania przed komisja hazardową _ - poinformowałPaweł Graś.

Rzecznik rządu podkreśla, że premier jest zajęty i nawet nie śledził dokładnie przebiegu dotychczasowych przesłuchań przed sejmową komisją śledczą.

POSŁUCHAJ PAWŁA GRASIA:

źródło: IAR

bEhMoPHH

Zdaniem opozycji to właśnie przesłuchanie przed komisją hazardową skłoniło Donalda Tuska do rezygnacji ze startu w wyborach prezydenckich. Według nich premier boi się, że w toku prac komisji zostaną ujawnione fakty jednoznacznie świadczące, że to właśnie z Kancelarii Premiera wypłynęły informacje o śledztwie CBA w sprawie niedozwolonych działań lobbingowych przy ustawie hazardowej.

Premier te zarzuty zdecydowanie odrzuca. W wywiadzie w Radiu Zet na pytanie, jak skomentuje twierdzenia opozycji, że stchórzył, premier odpowiedział:

- _ A co mają mówić? - Czołowi liderzy PiSu nie mają śmiałości intelektualnej podjąć wyzwanie i skomentować moją decyzję. To jest nadzwyczajna sytuacja, że lider opozycji nie wypowiedział się, powinien być obecny i powiedzieć Polakom co sądzi. A on zniknął na cztery dni _ - mówi Donald Tusk w Radiu Zet.

bEhMoPHN

Donald Tusk nie chciał jednak zdeklarować kto będzie kandydatem PO w wyborach prezydenckich. Jego zdaniem i Bronisław Komorowski i Radosław Sikorski, najczęściej wymieniani, mieliby wielkie szanse na wygraną z Lechem Kaczyńskim.

Według internautów Money.pl Donalda Tuska w wyborach prezydenckich powinien zastąpić Radosław Sikorski. W sondażu przeprowadzonym na naszych stronach tak uważa 40 procent respondentów. Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski uzyskał 26 procent poparcia.

ZOBACZ TAKŻE:

bEhMoPIi
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)