Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
premier
19.07.2007 13:41

Premier: Nie widzę zagrożeń dla ratyfikacji traktatu UE

Jarosław Kaczyński uważa, że nie ma zagrożeń dla ratyfikacji w Polsce Traktatu Reformującego, który zastąpić ma eurokonstytucję.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

Premier Jarosław Kaczyński uważa, że nie ma zagrożeń dla ratyfikacji w Polsce Traktatu Reformującego, który zastąpić ma eurokonstytucję.

Pytany o stanowisko współkoalicjantów, których głównym celem jest odrzucenie nowego traktatu UE, szef rządu powiedział: "ta sprawa jest przedmiotem indywidualnej oceny każdej partii".

"Ja zagrożeń dla ratyfikacji nie widzę (...) Nie wierzę, by Platforma Obywatelska poważnie traktowała swoją krytykę. Oni świetnie wiedzą, że wynik osiągnięty przez nas jest bardzo, bardzo dobry. W ramach swojej socjotechniki politycznej nie mogą tego przyznać, bo przecież jednym z głównych elementów ataku na nas, to był atak na politykę zagraniczną" - zaznaczył Kaczyński.

Wcześniej w tym tygodniu premier, ocenił, że ratyfikacja Traktatu Reformującego może być niemożliwa. Wskazują na to krytyczne stanowisko LPR, Samoobrony i PO - mówił wówczas premier.

Tagi: premier, wiadomości, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz