Notowania

rząd
08.11.2008 14:44

Premier o dymisjach. Możliwe w kazdym momencie

Do końca tego roku Donald Tusk nie przewiduje zmian w rządzie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Leszek Szymański)

*PremierDonald Tuskdo końca tego roku nie dokona _ najprawdopodobniej _ żadnych zmian w rządzie. *

_ - Ten pierwszy rok przeszedł na razie, jeśli chodzi o ocenę ministrów, dobrze - bez entuzjazmu, bez euforii - mówię także o sobie. Zdaję sobie sprawę, że oczekiwania mogły być większe, ale na razie nie znajduję powodów do dymisji _ - powiedział Tusk.

Premier podkreślił jednocześnie, że dymisja ministra w jego rządzie _ możliwa jest w każdym momencie wtedy, kiedy ktoś zawiedzie _.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Nowak: Koalicja wisi na grubym warkoczu ]( http://news.money.pl/artykul/nowak;koalicja;wisi;na;grubym;warkoczu,219,0,366555.html )
* [ Piechociński: Rekonstrukcja może być głęboka ]( http://news.money.pl/artykul/piechocinski;rekonstrukcja;moze;byc;gleboka,52,0,358452.html )
* [ Tusk: Mogę zeznawać w sprawie więzień CIA ]( http://news.money.pl/artykul/tusk;moge;zeznawac;w;sprawie;wiezien;cia,66,0,366658.html )
* [ Drogowcy do rządu: Pomóżcie, sami nie damy rady ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/drogowcy;do;rzadu;pomozcie;sami;nie;damy;rady,22,0,366614.html )
* [ Wiadomości z kraju na Twojej stronie www! ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )

Wyjaśnił, że duże oczekiwania wiąże teraz z działalnością ministra skarbuAleksandra Grada.

W ocenie premiera minister Grad _ postępuje bardzo rozsądnie w warunkach bardzo trudnych _

_ - My spod miecza tak naprawdę uciekliśmy z naszymi stoczniami, bo decyzja była właściwie negatywna. Natomiast poprzez poufne, momentami bardzo trudne, z bardzo trudnymi partnerami - bo muszę powiedzieć, że komisarz Neelie Kroes i Komisja Europejska to bardzo trudni partnerzy, ale mimo wszystko udało się, póki co, uzyskać wstęp do dobrego rozwiązania _ - powiedział Tusk.

_ _

Tagi: rząd, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz