Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kaczmarek
30.08.2007 13:34

Premier: Pokażemy układ

"To zwykły bieg wymiaru sprawiedliwości " - tak premier komentuje zatrzymanie przez ABW Janusza Kaczmarka, Jaromira Netzla i Konrada Kornatowskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Piotr Polak)

"To zwykły bieg wymiaru sprawiedliwości " - tak premier Jarosław Kaczyński komentuje zatrzymanie przez ABW Janusza Kaczmarka, Jaromira Netzla i Konrada Kornatowskiego.

"U nas są ciągle PRL-owskie obyczaje, które stosowano wówczas wobec ważnych i znanych ludzi. Pod nasza władzą obowiązuje prawo. Nie ma dziś w Polsce takich reguł" - podkreśla premier.

Premier nie chciał powiedziećkim jest potężny biznesmen, o którym wcześniej premier wspomniał premier, że ma stać za sprawą Kaczmarka.

_ Jak donosi "Rzeczpospolita" zostało już wydane postanowienie o zatrzymanie Ryszarda Krauze. _J. Kaczyński podkreślił, że chce by opinia publiczna poznała prawdę o sprawie Kaczmarka i przekonała się jak była oszukiwana przez opozycję. A zatrzymania mają do tego doprowadzić.

"Komisje śledcze są potrzebne, gdy zawodzą inne instytucje. Te, których żąda opozycja będą bronić przestępców" - mówi premier, który uważa, że to co robi opozycja to jest "pół-zamach stanu", a PiS przywraca w Polsce normalność.

"Układ powoli, powoli zostanie pokazany, ale w ramach ograniczeń i tajemnic i w specyficznej rzeczywistości w jakiej żyjemy. Mam nadzieję, że poparcie społeczne pozwoli nam dokończyć ją zmienić i wtedy pokażemy na czym polega układ" - mówi premier.

"Nie będziemy tolerować klasy uprzywilejowanej, która może robić co chce. My rządzimy w imieniu zwykłych Polaków" - podkreśla premier.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: kaczmarek, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz