Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kaczyński
18.10.2007 13:30

Premier: Specjaliści od korupcji są wychwytywani

Korupcja jest największym nieszczęściem Polski, dlatego rząd uczynił walkę z tym zjawiskiem głównym motywem swego działania - mówił w Sosnowcu premier Jarosław Kaczyński.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Kula)

*Korupcja jest największym nieszczęściem Polski, dlatego rząd uczynił walkę z tym zjawiskiem głównym motywem swego działania - mówił w Sosnowcu premier Jarosław Kaczyński. *

Według niego, Centralne Biuro Antykorupcyjne jest "przedmiotem najbardziej zaciekłego ataku", bo jest instrumentem przełamywania tych mechanizmów.

ZOBACZ TAKŻE:
PiS: Gdzie są pieniądze z łapówki Sawickiej?"Bez CBA nie byłoby możliwości walki o coś, bez czego Polska normalnym, trwale rozwijającym się krajem stać się po prostu nie może" - powiedział szef rządu na spotkaniu z wyborcami.

W najbliższą niedzielę - uważa premier - Polacy wybiorą pomiędzy "obrońcami układów", a politykami obecnego rządu, którzy realizują program dobry dla zwykłych Polaków. "To jest rząd wielkiej zmiany w polskiej polityce, w polskim życiu publicznym, w polskim życiu społecznym" - powiedział Jarosław Kaczyński.

Premier nawiązał też do sprawy byłej posłanki POBeaty Sawickiej. "Tamta pani ma powód, żeby płakać, ale wszyscy uczciwi Polacy mają powód, żeby się cieszyć, że specjaliści od korupcji są wychwytywani" - oświadczył premier.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: kaczyński, sawicka, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, wybory
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz