Notowania

janusz palikot
13.01.2008 11:12

Prezydent alkoholikiem? Palikot znów szokuje

Poseł PO wywołał burzę pytaniami o problemy Lecha Kaczyńskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Leszek Szymański)

Poseł POJanusz Palikotpyta publicznie na swoim blogu, czy prezydentLech Kaczyńskijest alkoholikiem? Kontrowersyjny poseł PO chce znów zszokować, czy rzeczywiście krążą plotki o problemach prezydenta, a Palikot chce ich wyjaśnienia?

"Czy prezydent Lech Kaczyński nadużywa alkoholu? Czy prawdą jest, że jego pobyty w szpitalach mają związek z terapią antyalkoholową? Czy ucieczki do Juraty i czerwone wino to nie środki terapeutyczne, stosowane przezeń w reakcji na problemy w relacjach rodzinnych z bratem i matką?" - pisze Palikot.

Dodaje, że "w nieformalnych rozmowach stawia je duża część środowiska politycznego, mniej lub bardziej złośliwie, z mniejszym lub większym niepokojem przyglądając się prezydenturze Kaczyńskiego".

Robert Draba z Kancelarii Prezydenta mówił w radiu Zet, że słowa Palikota to oszczerstwa i zostanie skierowany pozew do sądu. To ewidentne naruszenie dóbr osobistych.

NatomiastJoachim Brudzińskiz PiS w programie TVN24 "Kawa na ławę" stwierdził, że Palikotowi zaszkodziło picie bełtów, tanich win, które kiedyś produkował, i - według Brudzińskiego - zbyt często degustował swoje wyroby.

Brudziński wyraził nadzieję, że PO odetnie się od Palikota.

Obecny również w programieStefan Niesiołowskiz PO nie przesądził, co Platforma zrobi z Palikotem, czy zostanie on jakoś ukarany. Stwierdził też, że od wielu lat zna Lecha Kaczyńskiego i nigdy nie zauważył czegoś, co by świadczyło o jego alkoholowych problemach.

Tagi: janusz palikot, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz