Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Prezydent już nie chce wykańczać Moniki Olejnik

0
Podziel się:

Lech Kaczyński przeprosił dziennikarkę za groźby.

Prezydent już nie chce wykańczać Moniki Olejnik
(PAP/Jacek Turczyk)

Wczoraj późnym popołudniem prezydent zadzwonił do dziennikarki i przeprosił za swoje zachowanie. Jednak w KRRiT jest skarga na prezydentaLecha Kaczyńskiego, którą złożył TVN.

O sprawie pisze _ Dziennik _. Sprawa dotyczy starcia, do którego doszło poza anteną między Moniką Olejnik a prezydentem w środę tuż po programie _ Kropka nad i _.

- _ Jesteśmy zbulwersowani, bo naszym zdaniem jest to wydarzenie bez precedensu _ - mówi rzecznik stacji Karol Smoląg.

Dziennikarka rozmawiała z prezydentem na temat szczytu Unii. Lech Kaczyński zasugerował Olejnik, że jest bardziej przychylna premierowi niż jemu. Ostro zareagował też na stwierdzenie dziennikarki, że to on zgodził się na niekorzystny dla Polski pakiet klimatyczny. - _ Ja rozumiem, że reprezentuje pani określone interesy _ - odpowiedział prezydent.

ZOBACZ TAKŻE:

Po programie Olejnik miała wypytywać prezydenta, co miał na myśli, mówiąc, że reprezentuje ona określone interesy. Rozmowa była na tyle nieprzyjemna, że dziennikarka się popłakała.

Prezydent miał do Olejnik powiedzieć m.in. _ znalazła się pani na mojej liście _ i _ wykończę panią _. I te właśnie cytaty znalazły się w skardze TVN do KRRiT.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)