Notowania

Przejdź na
afera gruntowa
29.10.2009 16:05

"Prokuratura zakpiła z inteligencji Polaków"

Były minister twierdzi, że jest oczywiste, że są dowody na przeciek w aferze gruntowej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*_ - Prokuratura,umarzając śledztwo w sprawie przecieku z tzw. afery gruntowej, działa na zlecenie polityczne i kpi z inteligencji Polaków _- podkreśla były minister sprawiedliwościZbigniew Ziobro. *

Według niego jest oczywiste, że są dowody, iż doszło do przecieku.

Stołeczna prokuratura umorzyła w czwartek śledztwo w sprawie przecieku z tzw. afery gruntowej. Decyzję podjęto z powodu _ braku danych uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu _.
_ _

W wyniku afery gruntowej z rząduJarosława Kaczyńskiegozostał odwołany wicepremierAndrzej Lepper, co ostatecznie doprowadziło do wcześniejszych wyborów parlamentarnych w roku 2007.

_ - Jest to decyzja smutna dla każdego Polaka, któremu leży na sercu konsekwentna walka z przestępczością, walka z korupcją władzy i stosowanie równej miary wobec wielkich i maluczkich _ - powiedział Ziobro.

Jego zdaniem, prokuratura przyjęła _ rozwiązanie, które kłóci się ze zdrowym rozsądkiem __ _.

Ziobro powiedział też, że nie może traktować poważnie twierdzenia, iż przecieku nie było, podczas gdy Andrzej Lepper mówił o tym, że był ostrzeżony przed akcją CBA w jego resorcie.

Tak więc twierdzenie, że przecieku nie było jest _ tak niedorzeczne, iż żaden, w miarę zorientowany uczeń gimnazjum, który obserwuje rzeczywistość, nie może go brać na poważnie _. - _ Lepper _ _ chyba nie został ostrzeżony przez Ducha Świętego _ - dodał były minister.

Tagi: afera gruntowa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz