Notowania

ukraina
11.02.2010 15:25

Rosja liczy na ocieplenie stosunków z Ukrainą

Kreml nie chciał współpracować z Juszczenką. Teraz liczy na Janukowycza.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Rosja spodziewa się poprawy stosunków z Ukrainą po wyborach prezydenckich wygranych przez Wiktora Janukowycza - powiedziała rzeczniczka prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa.

Kreml oświadczył, że Rosja ma nadzieję, że relacje się poprawią, gdy obecny prezydent Wiktor Juszczenko opuści stanowisko.

_ - Prezydent pogratulował Janukowyczowi sukcesu i jego stanowisko jest dobrze znane: Miedwiediew nie był skłonny pracować z Juszczenką _ - powiedziała rzeczniczka Kremla Natalia Timakowa w Tomsku na Syberii, gdzie w czwartek prezydent Miedwiediew spotyka się z przedstawicielami rosyjskiego biznesu.
_ _

_ - Każdego innego wybranego demokratycznie prezydenta postrzegamy jako partnera _ - powiedziała Timakowa. Jednocześnie zaapelowała o doczekanie oficjalnych wyników wyborów prezydenckich na Ukrainie.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Tymoszenko: Nie uznam wyborów, idziemy do sądu ]( http://news.money.pl/artykul/tymoszenko;nie;uznam;wyborow;idziemy;do;sadu,158,0,585374.html )

Ukraina wciąż czeka na oficjalne wyniki wyścigu po prezydenturę

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: ukraina, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz