Notowania

kongres pis
05.03.2010 17:47

"Rozgrzewka" przed kongresem PiS

Poseł Adam Hofman zapowiada udział gwiazd w panelu sportowym.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Kolanin/GFDL/Wikipedia)

Kongres Prawa i Sprawiedliwości oficjalnie rozpoczyna się dopiero jutro, ale już dzisiaj wieczorem zaplanowano na rozgrzewkę trzy panele dyskusyjne.

PrezesJarosław Kaczyńskiweźmie udział w dyskusji na temat nowych wyzwań demokracji. Potem odbędą się jednocześnie trzy spotkania: na temat armii, kobiet i sportu.

PosełAdam Hofman zapowiada udział gwiazd w panelu sportowym, na razie udało się ustalić tylko kogo zabraknie:

Jutro bohaterem dnia będzie Jarosław Kaczyński, który skutecznie zawalczy o ponowny wybór na prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Żaden konkurent się dotąd nie zgłosił, nawet do roli sparring-partnera:

Równie dobitnie wyjaśnia sprawę prezesa PiS szef komitetu wykonawczegoJoachim Brudziński:

Na Kongres zjedzie 120 delegatów i ponad 80 ekspertów z różnych dziedzin. Oprócz wyborów partyjnych władz zaplanowano bowiem 30 dyskusji na różne tematy: od walki z bezrobociem po kosmos. Wiele paneli będzie odbywać się równocześnie.

Skąd ta burza mózgów - Joachim Brudziński wyjaśnił, że PiS jest jedyną partią, która w sporze politycznym nie uprawia propagandowych szopek tylko posługuje się argumentami merytorycznymi.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: kongres pis, pis, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz