Notowania

po
10.08.2006 12:34

Sen o Warszawie Hanny Gronkiewicz-Waltz

Hanna Gronkiewic-Waltz rusza do boju o warszawski ratusz. Stolica pod jej rządami ma być: przejezdna, przyjazna dla obywateli i otwarta dla inwestorów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)

Hanna Gronkiewicz-Waltz rusza do boju o warszawski ratusz. Stolica pod jej rządami ma być: przejezdna, przyjazna dla obywateli i otwarta dla inwestorów.

"Warszawa przystępna - to przystępne ceny mieszkań. Własne mieszkanie to prawo każdej rodziny" - podkreśla kandydatka Platformy Obywatelskiej.

Gronkiewicz-Waltz zapowiada, że stolica będzie przejezdna dla - jak mówi -
Gronkiewicz-Waltz: Nie mam słonia z zabandażowaną trabąwszystkich: rowerzystów i kierowców. "Trzeba przestać gadać, a zacząć robić" - dodała. W tym kontekście zaznaczyła, że będzie się starać o budowę drugiej linii metra.

"Warszawa będzie też przyjazna dla niepełnosprawnych i otwarta na inicjatywy obywatelskie" - mówi Gronkiewicz i zapowiada stworzenie miejskiego ośrodka inicjatyw obywatelskich, gdzie spotkałyby się władze i mieszkańcy.

Warszawa będzie otwarta dla inwestorów. "To moje podwórko, czuje się w tym jak ryba w wodzie" - podkreśla Gronkiewicz, która chce utworzyć w stołecznym Ratuszu specjalną komórkę, która obsługiwałaby inwestorów.

Tagi: po, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz