Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sikorski: Koszty kolacji "ureguluję osobiście"

0
Podziel się:

Szef MSZ zapłacił za kolację z przyjaciółmi 654 zł. Kazał wystawić fakturę na ministerstwo.

Sikorski: Koszty kolacji "ureguluję osobiście"
(PAP/Leszek Szymański)
bEULxSWJ

Szef MSZRadosław Sikorskizapowiedział, że _ osobiście ureguluje _ rachunek za kolację, co do której - jak mówił - mogą być wątpliwości czy była służbowa, czy prywatna.

O sprawie napisał _ Fakt _, według którego Sikorski w jednej z warszawskich restauracji po kolacji z żoną i przyjaciółmi kazał wystawić fakturę na ministerstwo spraw zagranicznych. _ _

_ Fakt _ podaje, że rachunek wyniósł 654,50 zł. -_ Rzecznik MSZ Piotr Paszkowski potwierdził nam, że goście państwa Sikorskich to po prostu przyjaciele rodziny _ - napisał _ Fakt _.

bEULxSWL

_ - Chyba wiem o co chodzi; rzeczywiście, odbyłem kolację jakiś czas temu z osobą publiczną ze sfer biznesu, z którą omawiałem sprawy promocji gospodarczej naszego kraju, fluktuacji na rynkach finansowych _ - wyjaśniał Sikorski w _ Sygnałach Dnia _.

Dodał, że jego sekretariat _ automatycznie uznał to za spotkanie służbowe _. Podkreślił, że do końca miesiąca ma czas na decyzję, czy potraktować tę kolację jako służbową, czy jako prywatną.

_ - To jest jedna z tych sytuacji, w których może powstać wątpliwość, zapewne dla świętego spokoju będę chciał uregulować to osobiście _ - powiedział minister.

bEULxSXm
wiadomości
polityka
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)