Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Sikorski przeprasza prezydenta za Bydgoszcz

0
Podziel się:

Szef MSZ powiedział m.in., że prezydent nie powinien być mały.

Sikorski przeprasza prezydenta za Bydgoszcz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Szef MSZRadosław Sikorskiprzeprasza prezydentaLecha Kaczyńskiegoza swoje wystąpienie na konwencji PO w Bydgoszczy. Powiedział on wtedy m.in., że *prezydent wolnej Polski może być niski, ale nie powinien być mały.*

**Chodzi o słowa, że _ prezydent powinien zachować trzeźwość oceny, a nie zgrywać zucha, wałęsając się gdzieś po górach Kaukazu. A także: prezydent obejmując urząd, powinien zapomnieć o przeszłych urazach i okazać lwie serce nawet zapiekłym krytykom; prezydent wolnej Polski może być niski, ale nie powinien być mały _.

Wystąpienie na wiecu w Bydgoszczy, Sikorski zakończył przypomnieniem, że do końca kadencji obecnego prezydenta pozostało _ tylko 297 dni _ i namawiał zebranych do skandowania: _ Były prezydent Lech Kaczyński _. Sikorski rozpoczął wówczas swą kampanię w ramach prawyborów, w których rywalizuje z marszałkiem SejmuBronisławem Komorowskimo rekomendację PO w wyborach prezydenckich.

Szef MSZ pytany w TVN24 czy było coś w czasie prawyborów, za co chciałby przeprosić, odpowiedział: _ uważam, że jeden bon mot na wiecu w Bydgoszczy. - Czasami zdarza się powiedzieć o jedno słowo za dużo _ - powiedział polityk.

Dopytywany, czy w związku z tym przeprosi Lecha Kaczyńskiego, odparł: _ Tak, przeproszę _.

wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)