Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

SLD: Albo Kaczmarek się opamięta, albo będzie pozew

0
Podziel się

Poseł SLD Jerzy Szmajdziński zapowiedział, że jego klub poda do sądu ministra Janusza Kaczmarka za jego wypowiedzi dotyczące kont polityków lewicy w Szwajcarii, jeśli ten "nie opamięta się".

bDATIUlN

*Poseł SLD Jerzy Szmajdziński zapowiedział, że jego klub poda do sądu ministra Janusza Kaczmarka za jego wypowiedzi dotyczące kont polityków lewicy w Szwajcarii, jeśli ten "nie opamięta się". *
Kaczmarek, pytany przez dziennikarzy o sprawę kont w Szwajcarii powiedział, że jeśli SLD wytoczy mu proces, podzieli się z sądem swoją wiedzą o tym - "jakie osoby miały konta, w jakich bankach i z kim są one powiązane".

ZOBACZ TAKŻE:Kaczmarek: Dziwne przepływy na kontach polityków lewicy"Wszystkie moje wypowiedzi są wyważone i mają swe odzwierciedlenie w faktach" - podkreślał minister. "SLD nie zbije na mnie kapitału" - dodał.

Kaczmarek mówił, że są politycy z SLD, którzy mają konta za granicą, a pieniądze na nich prawdopodobnie pochodzą ze źródeł przestępczych.

bDATIUlP

"No to jest najbardziej taka - no chyba jednak obrzydliwa - metoda uprawiania polityki. Nie może funkcjonariusz państwowy, mając jakąś wiedzę, pochodzącą być może z jakichś przesłuchań, w taki sposób wykorzystywać i szkalować ludzi i formacje polityczną i środowisko polityczne" - mówił Szmajdziński.

Pytany czy jego formacja poda do sądu ministra powiedział - "Wszystko wskazuje na to, że tak się stanie. Czas ma pan Kaczmarek na opamiętanie się do 1 czerwca, do Dnia Dziecka". Zaznaczył równocześnie, że "SLD nie zajmuje się zastraszaniem Kaczmarka".

bDATIUmq
wiadomości
pap
Źródło:
KOMENTARZE
(0)