Notowania

SLD rusza z kampanią w internecie

Sojusz uruchomił stronę internetową na kampanię wyborczą do Europarlamentu.

Podziel się
Dodaj komentarz

Sojusz Lewicy Demokratycznej uruchomił w środę specjalną stronę internetową na kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego - _ euroteamsld.pl _.

Politycy SLD: wiceszefowa partii Jolanta Szymanek-Deresz, szef klubu Lewicy Wojciech Olejniczak i b. poseł Piotr Gadzinowski łączyli się na środowej konferencji prasowej w Sejmie specjalnym telemostem z eurodeputowanymi Sojuszu w Strasburgu: wiceszfem PE Markiem Siwcem, Lidią Geringer de Oedenberg i Bogusławem Liberadzkim.

Jak mówił Siwiec, strona _ euroteamsld.pl _ to pomysł na konsolidację wszystkiego, co się dzieje w internecie w kontekście wyborów europejskich. - _ Chcemy doprowadzić do takiej konsolidacji, która da szansę w jednym miejscu tym, którzy interesują się kampanią wyborczą SLD, aby można dotrzeć do tego, co się dzieje w naszej kampanii, co robią poszczególni kandydaci _ - podkreślił wiceszef PE.

    * **[ Eurowybory 2009. Zobacz serwis specjalny Money.pl ]( http://www.money.pl/eurowybory )**

Szymanek-Deresz zachęcała, by internauci nawiązali kontakt i dialog z SLD, by mówili o swoich oczekiwaniach wobec partii, by sprawdzali, czy kandydaci Sojuszu realizują swoje zapowiedzi wyborcze, by krytykowali i podpowiadali. _ Zapraszamy do wspólnej, interaktywnej działalności na naszej stronie internetowej _ - powiedziała.

Na stronie _ euroteamsld.pl _ znalazły się - oprócz aktualnych informacji na temat kampanii wyborczej komitetu SLD-UP - m.in. sylwetki poszczególnych kandydatów Sojuszu i Unii Pracy do europarlamentu, linki do ich stron osobistych a także wywiad z b. ambasadorem Polski przy UE Markiem Grelą.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: wybory do parlamentu europejskiego, sld, eurowybory, wiadomości, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz